Repertuārs

Nemorino – Gaetāno Donicetti opera „Mīlas dzēriens” (L’elisir d’Amore)
Rinučio – Džakomo Pučīni „Džanni Skiki” (Gianni Schichi)
Fricis – Pjetro Maskanji „Draugs Fricis” (L’amico Fritz)
Ragana – Engelberts Humperdinks „Ansītis un Grietiņa” (Hänsel und Gretel)
Almaviva – Džoakīno Rosīni „Seviļas bārddzinis” (Il barbiere di Siviglia)
Bazilio – Volfgangs Amadejs Mocarts „Figaro kāzas” (Le nozze di Figaro)
Edoardo – Džoakīno Rosīni „Laulību vekselis” (La Cambiale di Matrimonio)
Roderigo – Džuzepe Verdi „Otello”
Remendado – Žoržs Bizē „Karmena” (Carmen)
Spoletta – Džakomo Pučīni „Toska” (Tosca)
Krabju vīrs – Džordžs Geršvins “Porgijs and Besa”
Mingo – Džordžs Geršvins “Porgijs and Besa”
Nelsons – Džordžs Geršvins “Porgijs and Besa”
Matemātika – Moriss Ravēls „Bērns un burvības”( L’enfant et les sortilèges)
Varde – Moriss Ravēls „Bērns un burvības”( L’enfant et les sortilèges)
Tējkanna – Moriss Ravēls „Bērns un burvības”( L’enfant et les sortilèges)
Kaspars – Žans Karls Menotti „Amāls un nakts viesi” (Amal and the Night visitors)
Noplukušais zemnieķelis – Dmitrijs Šostakovičs „Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta” (Lady Macbeth of Mtsensk)
1. un 3. strādnieks, šoferis - – Dmitrijs Šostakovičs „Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta” (Lady Macbeth of Mtsensk)
Virsnieks Krūgels – Dmitrijs Šostakovičs „Spēlmaņi” (Игроки)
Filemons – Jozefs Haidns „Filemons un Bauce” (Philemon and Bauce)
Alfrēds – Bendžamins Britens „Spēlēsim operu mazais skurstenslauķis” (Let's make an opera The Little Sweep)
Parpinjols – Džakomo Pučīni „Bohēma” (La Boheme)
Kvartaļnijs –Dmitrijs Šostakovičs „Deguns” (Нос)
Rotšilds - Venjamins Fleišmans „Rotšilda vijole” (Скрипка Ротшильда)
Trikē – Pēteris Čaikovskis „Jevgēņijs Oņegins” (Евгений Онегин)
Čekaļinskis – Pēteris Čaikovskis „Pīķa dāma” (Пиковая дама)
Rīkotājs - Pēteris Čaikovskis „Pīķa dāma” (Пиковая дама)
Itāliešu tenors – Rihards Štrauss „Rožu kavalieris” (Der Rosenkavalier)
Zupans – Johanness Štrauss „Čigānu barons” (Zigeuner Baron)
Bazils – Francis Lehārs „Grāfs Luksemburgs”
Napoleons – Imre Kalmāns „Bajadēra” (Bajadér)
Sūtnis – Džuzepe Verdi „Aīda” (Aida)
Ziņnesis – Antons Rubinšteins „Dēmons” (Демон)
1.Geharnichte Männer – Volfgangs Amadejs Mocarts „Burvju flauta” (Die Zauberflüte)
Blinds – Johanness Štrauss „Sikspārnis” ( Der Fledermaus)
1. jūds – Rihards Štrauss „Salome” (Salome)
Klibais skolotājs – Andris Dzenītis “Dauka”
Karabass-Barabass – Jānis Lūsēns „Leļļu opera”
Maizes cepējs – Ēriks Ešenvalds „Augļu koks ir Jāzeps”
Brūkūzītis – Zigmars Liepiņš „No rozes un asinīm”
Cīps – Jānis Lūsēns „Putnu opera”
Cintis – Jānis Kalniņš „Lolitas brīnumputns”
Lipsts – Ainārs Žilinskis “Zelta zirgs”
Līgotājs – Jānis Kalniņš „Baņuta”
Trufaldīno – Sergejs Prokofjevs „Mīla uz trīs apelsīniem”(Любовь к трём апельсинам)
Melnais Zirgs G8 – Kristaps Pētersons „Mihails un Mihails spēlē šahu”
Bardolfo – Džuzepe Verdi „Falstafs” (Falstaff)

un citas lomas

Dziedājis tenora solo:

Hektors Berliozs „Rekviēms” (Requiem)
Džoakīno Rosīni „Stabat mater”
Karls Orfs „Karmina Burana” (Carmina Burana)
Endrjū Loids Vēbers „Rekviēms” (Requiem)

 
Copyright © Andris Lapins
web developed artTECH